Nazywam się Agnieszka Pasieka – Adamek.

Od ponad 15 lat jestem właścicielką Studia Projektowego Atoato, autorką książki „Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać” oraz kilkudziesięciu kursów online, e-booków i materiałów dla architektów wnętrz.

Pokazuję zawód architekta wnętrz od podszewki.

Stworzyłam setki projektów wnętrz dla polskich oraz zagranicznych klientów. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę. Chciałabym się nią podzielić się z każdą osobą, która marzy o tworzeniu pięknych i funkcjonalnych wnętrz dla siebie lub swoich klientów oraz z każdym projektantem wnętrz, który chce prowadzić własne studio projektowania wnętrz.

Masz ochotę na kurs projektowania wnętrz?

W moich szkoleniach wzięło udział już ponad 3500 osób.  Oprócz platformy kursowej prowadzę zamkniętą grupę na Facebooku dla projektantów wnętrz – Przedsiębiorczy Architekt, blog, podcast oraz, jedyny taki w Polsce, newsletter dla projektantów wnętrz – Narzędziownik Architekta.

Efektywna praca projektanta wnętrz.

Dzięki mojemu doświadczeniu mogę Ci pomóc w pracy z klientami i nad tworzeniem świetnych projektów wnętrz. Wiem doskonale, jakie wątpliwości i problemy mają projektanci. Nieprzespane noce, strach przed błędami na budowie czy klientami.

Dlatego chcę, abyś Ty miał prościej i mógł skutecznie oraz efektywnie działać. Możesz podążać moimi krokami i uniknąć wielu problemów.

Przedsiębiorczy Architekt Grupa na Facebook