Shopping Cart

“Obrazy znaczą więcej niż słowa. Zmieniając wnętrze zmieniamy nasze życie.”

Agnieszka Pasieka-Adamek

autorka platformy

Kim jestem

Zanim zdecydujesz się na udział w moim kursie, dowiedz się kim jestem oraz poznaj moje doświadczenie w zakresie projektowania wnętrz.

Nazywam się Agnieszka Pasieka-Adamek od 14 lat prowadzę Studio Projektowe Atoato, jestem też autorką książki ,,Od inspiracji do aranżacji. Czyli jak pięknie mieszkać”. Napisałam też kilka e-booków oraz stworzyłam kilka kursów dla projektantów wnętrz.

Uwielbiam kreatywne podejście do biznesu oraz tworzenia projektów wnętrz. Od wielu lat zmieniam życie moich klientów na piękniejsze i bardziej funkcjonalne. Przez ostatnie kilka lat stworzyłam setki projektów dla inwestorów w Polsce i za granicą. Dzięki temu zdobyłam doświadczenie i praktyczną wiedzę, którą chciałabym podzielić się z każdą osobą, która marzy o stworzeniu pięknego wnętrza.

Poznałam Wasze problemy, wątpliwości i obawy od podszewki i zamarzyło mi się pomóc architektom wnętrz rozwiązać wiele z nich. Sporo odpowiedzi na swoje pytania znajdziesz również w mojej książce.

Co robię:

Cyklicznie organizuję darmowe szkolenia online na grupie FB Przedsiębiorczy Architekt, w których przekazuję podstawową wiedzę w temacie urządzania wnętrz i pracy projektanta wnętrz.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w tym temacie to dobrze trafiłeś. Na grupie możesz zadawać mi pytania i wspierać innych projektantów wnętrz. Jeśli potrzebujesz konkretnego wsparcia zapraszam Cię na szkolenia tematyczne online, które prowadzę kilka razy w roku.

AUTORKA PLATFORMY KURSÓW ONLINE

Tworzę kursy i organizuję szkolenia online.

Agnieszka Pasieka-Adamek

Agnieszka Pasieka-Adamek

PROJEKTANTKA WNĘTRZ