Shopping Cart
0(0)

Planner godzin pracy nad projektem wnętrz w Excelu EE

Opis

Planner godzin pracy nad projektem wnętrz w Excelu to gotowy szablon do edycji w Google Formularze. 

Dzięki niemu możesz kontrolować swój czas pracy i proces projektowy zgodnie z zasadą 40/60. Tak, aby planowanie projektów było dla Ciebie proste.

Szablon jest stworzony w Google Arkusze. Możesz jednym kliknięciem go skopiować do siebie. Szablon automatycznie zlicza Twój czas pracy, który wpiszesz w odpowiednich kolumnach. Pomoże kontrolować, ile czasu planujesz na dany projekt i zadanie, a ile rzeczywiście Ci to zajęło.

 

Dodatkowe nagranie

Do szablonu jest dodatkowe nagranie, które pokazuje, jak działa szablon i jak sam zlicza czas zgodnie z zasadą 60/40.

 

Na czym polega zasada 60/40?

 

Reguła 60:40 określa jak zarządzać swoim czasem, aby wykonywać zadania w terminie i bez zbędnego stresu.

Jeśli planujesz pracować 8 godzin dziennie i wypełniasz swój kalendarz po brzegi zadaniami, jeden telefon z budowy może rozsypać Ci cały Twój plan.

Dlatego tak ważne jest, aby zostawić sobie bufor czasu na zadania nieprzewidziane. Są to na przykład telefony od klienta, poprawki modelu 3d, brak dostępu do internetu z powodu burzy.

 

Szablon, który stworzyłam, pomoże Ci w planowaniu i zlicza realny czas godzin i dni, jaki musisz poświęcić na dany etap projektu. Oczywiście z uwzględnieniem, że z 8 godzin planujesz tylko ok. 5 h – zgodnie z opisaną zasadą.

 

Bonusy:

  • Planner ilości umów
  • Planner projektów i przychodów

 

Dostęp do szkolenia jest na rok od daty zakupu. Po zaksięgowaniu płatności zaloguj się na swoje konto, podając dane wpisane przy zakupie. Wejdź w sekcję Moje Konto, a następnie w zakładkę Moje Kursy. W zakładce Zamówienia znajdziesz także fakturę.

Czego się nauczę?

  • Umiejętność lepszego planowania czasu swojego projektu.

Tematy tego kursu

1 Lekcji 15m

Lekcja plus szablon

szablon + webinar dla Vipów00:14:00
197,00  z VAT

Czas dostępu: 365 dni