fbpx
Image Alt

O mnie

  /  Agnieszka Pasieka-Adamek

Agnieszka Pasieka-Adamek

Projektantka wnętrz

Ukończyła studia na ASP w Poznaniu, studiowała również w Gdańsku oraz na berlińskim UDK. Autorka ponad 300 projektów dla klientów z Polski i z zagranicy.

Chcesz poznać moją historię?

Czasy, w których się wychowałam należały zdecydowanie do stylu określanego dzisiaj “głębokim PRL” lub “Babcinym”. Niemal od samego początku wiedziałam, że chcę zmieniać świat na lepsze. To marzenie, które ma większość dzieci. Do pewnego momentu wierzyłam, że aby zostać dobrym projektantem potrzebne jest formalne wykształcenie.

Studiowałam na Akademiach Sztuk Pięknych w Gdańsku i Poznaniu oraz na UDK w Berlinie. To dało mi podstawy do tego, aby zmieniać świat na lepsze. Jednak okazało się, że nawet najlepsze merytoryczne przygotowanie nie rozwiązuje wszystkich wyzwań jakie czekają na osobę chcącą zmienić własne wnętrze. Wszystkie projekty mają swoje słabe strony – zazwyczaj są to ograniczenia budżetowe. Odkrycie tego faktu pomogło mi obrać nową drogę, którą jest edukowanie Polaków w kontekście projektowania wystroju wnętrz.

Rozumiem, że nie każdy potrzebuje współpracy z projektantem. Są osoby, które same chcą urządzić swoje wnętrze. Dlatego postanowiłam podzielić się wiedzą potrzebną do tego, aby samodzielnie projektować wnętrza polskich mieszkań i domów. Dobrze przygotowany projekt i to w budżecie jest wyzwaniem również dla projektantów wnętrz. Postanowiłam, że pomogę też projektantom, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę  z urządzaniem wnętrz.

Do tej pory pracowałam z takimi markami jak: Unilever, Inea, sieć salonów Trendy, GoldenLine, Vitalia, Symetria, Centrum Rekreacji Oborniki, eSport Solution. Moje publikacje można znaleźć m.in. w następujących czasopismach: „Świat Rezydencji Wnętrz & Ogrodów”, „Zawód: Architekt”, „PSD Photoshop”, „Cztery Kąty”,

Edukacja

ASP Poznań

09.2002 - 07.2007

ASP Gdańsk

09.2004 - 02.2005

UDK Berlin

04.2006 - 07.2006

Doświadczenie

Studio Projektowe Atoato

Właścicielka

Konkurs Szkoła Innowatorów

I. miejsce

Klaster Akademii Architekta

członek

Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz

członek

Ponad 300 projektów

w Polsce i za granicą

Rejestracja Użytkownika

Zresetuj hasło